KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 8369365
nr 836 9365
Nathan Gutman
(1914-1990)
Gouache, Nathan Gutman (1914-1990), signerad, motivets mått: 50x63
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 juli 2013
kl 19:35:29
13/7 18:54:57
100 kr
15/7 18:43:28
Gouache